Ваш бізнес — унікальний, тому він має свої особливості й примхи. Завдяки доступним інтеграціям ПланФікс ми зможемо підібрати необхідні для вас та адаптувати їх під конкретні потреби компанії.
Дякуємо, ваші данні успішно відправлені
Перевірте правильність заповнених данних
Для власників інтернет-магазинів та менеджерів з продажу.
Об'єднайте усі заявки клієнтів (включаючи коментарі, повідомлення в Директ та реакції на сторіз) в одному вікні та відповідайте на них миттєво без ризику блокування через “нетипову активність”.

HRM/ATS система

Для рекрутерів та HR менеджерів
Готові інструменти та шаблони бізнес-процесів для ефективного найму, заточені під потреби рекрутингових агенцій та агенцій з працевлаштування

CRM для салону краси та косметології

Для власників косметологічних студій, косметологів чи майстрів манікюру
Дозволяє зручно та ефективно керувати послугами, оптимізувати комунікацію з клієнтами через персоналізовані планувальники та автоматичні нагадування.
Для власників інтернет-магазинів, менеджерів з продажу.
Формуйте експрес-накладні прямо в новостворених завданнях у CRM.
Замовити демонстрацію
Для продавців товарів та послуг, інтернет-магазинів, професіоналів у галузі нерухомості, шукачів роботи, рекрутерів.
Тепер ви можете легко завантажувати всі ваші оголошення безпосередньо до ПланФікс разом з фотографіями, ціною та описом. Отримавши запитання стосовно конкретного оголошення, ми створюємо окремий діалог у ПланФікс з кожним клієнтом, який можна проводити по воронці продажів. Ви можете надавати відповіді клієнтам безпосередньо з ПланФікс, забезпечуючи більш швидкий, зручний та ефективний обмін інформацією.
Замовити демонстрацію
Для приватних підприємців, власників магазинів, менеджерів із закупівель.
Дізнавайтеся дані про своїх контрагентів з відкритих державних реєстрів, аби співпрацювати лише з перевіреними та добросовісними людьми.
Замовити демонстрацію
Для власників бізнесу, операційних менеджерів, менеджерів із закупівель, кадровиків.
Створюйте документи за шаблонами, обмінюйтесь, зберігайте їх та підписуйте кваліфікованим електронним підписом онлайн. Такий документообіг вважається юридично значущим, що звільняє вас від потреби пересилати тонни паперу поштою й очікувати на зворотню доставку.
Замовити демонстрацію
Дізнайтеся більше про
можливості та функціонал сервісу,
замовивши безкоштовну демонстрацію
Дякуємо, ваші данні успішно відправлені
Перевірте правильність заповнених данних
Для інтернет-магазинів, приватних підприємців та компаній, що працюють з іноземними клієнтами.
Отримуйте щоденні курси валют прямо в задачі ПланФікс автоматично або після натискання кнопки, аби проводити й отримувати платежі згідно з останніми фінансовими даними.
Замовити демонстрацію
Для власників бізнесу, приватних підприємців, менеджерів з продажу та великих компаній.
Створюйте автоматичне email-опитування, яке клієнт отримує відразу після того, як менеджер завершив завдання в ПланФікс. Так ви зможете збирати цінний фідбек щодо своєї роботи та постійно покращувати сервіс, а отже — підвищувати прибуток.
Замовити демонстрацію
Webinar stars — це платформа для проведення вебінарів, курсів, онлайн-тестів та дистанційних уроків з розширеною аналітикою кожного слухача вашої події.
Завдяки гнучким налаштуванням форми реєстрації клієнтів ви можете обрати вид даних, які бажаєте зібрати — ім‘я, номер телефону, електронна адреса, логін в Instagram та інші. Окрім цього, платформа також надає вам розширену технічну інформацію по кожному клієнту, який відвідав вашу подію, як-от кількість прослуханих хвилин, країна та місто перегляду, кліки по банерам/кнопкам/формі замовлення.

У ПланФіксі створюється лід і завдання по ліду, в яке додається вся отримана інформація. Після цього ви відразу можете працювати з клієнтом згідно бізнес-процесів вашої компанії.
Замовити демонстрацію
Stripe — це сервіс для швидкого прийому та обробки електронних платежів, що дозволяє приймати оплату в 135+ валютах. Завдяки інструментам ПланФікс ви можете упроваджувати автоматичне чи ручне виставлення рахунків у свої бізнес-процеси.
Вручну виставити рахунок ви зможете в будь-який потрібний момент, а для автоматичного виставлення просто створіть відповідне завдання. Рахунок надішлеться після призначеної вами дати чи зміни статусу завдання — залежить від того, що саме ви оберете. Уся інформацію щодо рахунку відображатиметься в тому ж завданні, з якого він надсилався.
Замовити демонстрацію
Adobe Acrobat Sign — це хмарне рішення для роботи з електронними підписами, що дозволяє підписувати документи онлайн в цифровому форматі без паперової тяганини.
З Adobe Acrobat Sign ви можете надіслати на підпис рахунок, акт виконаних робіт, договір та будь-який інший документ прямо із ПланФіксу. Документ на підпис може бути виставлений у відповідь на настання визначеної події (дати чи статусу завдання) або після натискання працівником кнопки надсилання у потрібний момент. Інформація про те, що документ підписано, буде додана до завдання у ПланФіксі, з якого він відправлявся.
Замовити демонстрацію
WayForPay — це зручне та просте рішення для прийому платежів на сайті, яке дозволяє зробити виставлення рахунку частиною бізнес-процесу у ПланФікс.
Ви можете налаштувати автоматичне виставлення рахунку клієнту після настання визначеної події (дати чи статусу завдання) або ж у потрібний момент надіслати рахунок в один клік. Після оплати інформація про платіж буде додана до завдання, з якого виставлявся рахунок. За необхідності статус завдання може бути змінений автоматично.
Замовити демонстрацію
ActiveCampaign — це платформа, що автоматизує залаштункові процеси маркетингу, продажів і підтримки клієнтів.
Ви можете присвоювати кожному клієнту теги та задавати правила автоматизації, які будуть застосовуватися за умови відсутності або наявності тих чи інших тегів. Так, зміна статусу задачі по клієнту в ПланФіксі буде тригерити додавання або видалення певного тегу. Після цього запускатиметься прописана вами автоматизація.
Замовити демонстрацію
Neuron - це платформа для створення й впровадження ідеальних скриптів продажів.
З Neuron ви можете створити список скриптів та додати посилання на нього в завдання на ПланФікс. У тому ж завданні ви отримаєте повну інформацію щодо відпрацювання того чи іншого скрипту при вхідних/вихідних дзвінках ваших менеджерів з продажу.
Замовити демонстрацію
WooCommerce — це одна з найпопулярніших  
e-comm​​erce платформ для створення інтернет-магазинів та продажів товарів чи послуг в Інтернеті.
ПланФікс повністю синхронізується з WooCommerce через вебхук – це такий механізм сповіщення про події. Ми налаштували вихідні вебхуки в WooCommerce, а в ПланФіксі – вхідні. Так, коли клієнт оформлює замовлення через WooCommerce, платформа надсилає деталі у ПланФікс, завдяки чому менеджери отримують вичерпну інформацію про замовлення та можуть синхронізувати коректні статуси замовлень.
Замовити демонстрацію
Aloware — популярна платформа хмарної телефонії для бізнесу.
Ви можете зареєструвати єдиний номер для вашого бізнесу, а тоді здійснювати дзвінки та відправляти SMS-повідомлення з нього. Також Aloware дозволяє працювати в чаті-підтримці й надає детальну інформацію щодо кількості, тривалості вхідних/вихідних дзвінків та інших параметрів. При цьому вся інформація, яка вноситься в Aloware, повністю синхронізується у ПланФіксі.
Замовити демонстрацію

Чому ми?

Винятковість
Наше рішення не має аналогів на ринку
Відповідаємо за 15 хв
Підтримуємо клієнтів та реагуємо на запити в середньому за 15 хв
11 років на ринку
Спеціалізуємося на послугах сервісного обслуговування
5 років досвіду в IT
Знаємо специфіку сфери IT рішень для бізнесу
Простота використання
Ми подбали про те, щоб внесення будь-яких змін обходилося без залучення програмістів