CRM для OLX

Інтеграції
31.10.23

У відповідь на численні запити наших користувачів ми з радістю повідомляємо про нову інтеграцію з OLX. Якщо раніше вам доводилося долати проблеми взаємодії з OLX окремо, тепер цей процес став набагато простішим та ефективнішим завдяки нашій інтеграції.

Ніші, які отримають максимальну вигоду:

Нерухомість: Агенти з нерухомості тепер можуть автоматизувати свої дії по відстеження клієнтів, які зацікавлені в покупці чи оренді.

Товари: Продавці різних товарів можуть відстежувати запити від клієнтів.

Послуги: Для тих, хто пропонує послуги, інтеграція з OLX в CRM дозволяє отримувати сповіщення про нові запити, створювати задачі для команди і вести статистику взаємодії з клієнтами.

Дізнайтеся більше про
можливості та функціонал сервісу,
замовивши безкоштовну демонстрацію
Залиште заявку і ми з вами зв'яжемось
Дякуємо, ваші дані успішно відправлені
Перевірте правильність заповнених даних

Як працює інтеграція з OLX у ПланФікс?

Основа роботи цієї інтеграції дуже проста і в той же час ефективна, що забезпечує гладкий користувацьке досвід.

Вивантаження об'яв: З OLX ви може без проблем вивантажити усі ваші об'яви прямо у ПланФікс. Це означає, що всі ваші активні, а також архівні об'яви будуть зберігатися в одному місці для зручного управління.

Інтеграція переписок: Окрім об'яв, вся кореспонденція до них також буде автоматично вивантажена в ПланФікс. Тобто, якщо ви отримуєте повідомлення або запитання щодо конкретної об'яви на OLX, ця інформація буде відображена поруч з відповідною об'явою в вашій CRM.

Переписка прямо із ПланФіксу: Ця функція забезпечує зручність і оперативність реакції. Немає потреби переходити з ПланФіксу назад на OLX для відповіді клієнту. Всі ваши переписки можуть бути ведені безпосередньо в системі, що забезпечує швидке і ефективне спілкування з клієнтами.

Ця інтеграція значно спрощує процес роботи з OLX, надаючи вам всі необхідні інструменти для ефективного управління вашим бізнесом в одному місці.

Заключний висновок:

На перетині ПланФікс та OLX з'являється потужний інструмент, який може суттєво підняти ваш бізнес на новий рівень. Незалежно від того, у якій ніші ви працюєте, наша нова інтеграція може відкрити перед вами безліч нових можливостей.

Не втрачайте можливість покращити ваш бізнес-процес, додавши CRM для OLX в ваш арсенал інструментів.Інші інтеграціі за посиланням.

Хочете нічого не пропустити?
Підпишіться на розсилку новин!