CRM dla magazynu: MójMagazyn w Planfix

Integracje
22.1.24

Współczesny biznes wymaga efektywnego zarządzania zasobami, w tym inwentaryzacją i kontrolą zapasów na magazynie.

Aby ułatwić ten proces i zwiększyć produktywność, opracowaliśmy zintegrowany system zarządzania zapasami w ramach systemu CRM Planfix, który znany jest ze swojej niezawodności i wszechstronności.

Dowiedz się więcej o
możliwościach i funkcjonalności usługi,
zamawiając darmowe demo
Wypełnij wniosek, a my skontaktujemy się z Tobą
Дякуємо, ваші дані успішно відправлені
Перевірте правильність заповнених даних

Możliwości produktu:

     
 1. Zintegrowany system zarządzania zapasami: System umożliwia śledzenie i kontrolowanie wszystkich operacji magazynowych w czasie rzeczywistym, w tym przyjmowanie towarów, przemieszczanie, wysyłkę i inwentaryzację.
 2.    
 3. Elastyczne wprowadzanie przyjęcia towarów: Możliwość ręcznego wprowadzania przyjęcia towarów dla każdej pozycji, jak również automatyczne importowanie danych z zewnętrznych źródeł, takich jak arkusze Google. Dla istniejących produktów automatycznie przypisywane są numery artykułów, a dla nowych tworzone są numery artykułów i karty produktów.
 4.    
 5. Indywidualne karty produktów: Każdy produkt jest reprezentowany oddzielną kartą (zadaniem), na której zawsze dostępne są aktualne informacje o bieżącym stanie i ruchu produktu.
 6.    
 7. Kontrola wydawania produktów: Możliwość kontroli wprowadzania danych dotyczących wydawania produktów, zapobiegając wprowadzeniu ilości przekraczających bieżący stan.
 8.    
 9. Kalendarz dokumentów: Kalendarz, który odzwierciedla wszystkie dokumenty związane z pracą na magazynie, w tym dokumenty przyjęcia i wydania, z podziałem na zaksięgowane i oczekujące potwierdzenia.
 10.    
 11. Kalendarz stanu magazynu: Interfejs umożliwiający przegląd stanu magazynu z podziałem na nowe produkty, bieżące stany, produkty wyprzedane i potencjalne ujemne stany.
 12.    
 13. Elastyczne raporty: Możliwość tworzenia raportów, które pokazują aktualny stan magazynu, a także szczegółowy ruch produktów. Raporty można dostosować do analizy ogólnej dynamiki magazynu lub do śledzenia konkretnego produktu, w tym informacje o czasie przyjęcia i wydania.
 14.  

CRM dla magazynu w Planfix to narzędzie, które upraszcza zarządzanie magazynem i zwiększa efektywność pracy. Zapewnia dokładność w planowaniu, zwiększa satysfakcję klientów i zapewnia kontrolę nad wszystkimi procesami zarządzania zapasami.

Chętnie udzielim państwu więcej informacji i konsultacji dotyczących wdrożenia CRM dla magazynu, kontaktując się z naszymi specjalistami. Zostawcie zgłoszenie na demonstrację, a z przyjemnością pokażemy państwu możliwości naszego produktu.

Nie chcesz niczego przegapić?
Zapisz się do newslettera!